Beveik netikėtai, jau gan vėlyvą rudenį (kuomet Vilniuje jau beveik nebebuvo lapų ant medžių), išsipildė sena svajonė – pavyko susiorganizuoti kelionę į Nidą (ne pirmas kartas tenai, bet bent jau šis buvo toks, kokio visuomet ir norėjau – neapibūdinamas žodžiais :-)

Jei Vilniuje jau buvo beveik akivaizdi žiema, tai pajūry radome tik įsibėgėjusį rudenį, medžius su geltonais lapais, saulę, gražų nors ir lietingą orą.

Vienas iš Nidos parsivežtų padarytų kadrų – gigantiška Parnidžio kopos panorama apimanti Kuršių marias ir Baltijos jūrą. Padaryta nuo maždaug čia.

Panoramą pasižiūrėti pateikiu dviem skirtingais būdais.

[magny image=“http://gediminas.saltenis.lt/wp-content/gallery/lithuania/merged-sm.jpg“ description=““ align=“center“ click=“1″ scroll_size=“1″ maxwidth=“800px“ zoom=“1″ dia=“200px“ skin=“new-im-frame-photo,new-title-abowe,new-description-off,new-slider-below,new-im-magnifier-border“ ]

Ši panorama tai: HDR panorama iš 30-ties nuotraukų, originalus dydis 17639×4654 (82 mpix), o puslapyje pateikiama tik 1/10 originalios nuotraukos (nes originalas ne ~4MB užima, 400MB… :-) O sujungti ją tinkamai iš gabaliukų užtruko dar geras 8h.
Nuskambės visiškai ekstremaliai, bet ji padaryta be trikojo (tikrai nesinorėjo temptis papildomus 3kg visus bemaž 800km).

O pabaigai, gabaliukas to paties peizažo (tik padoraus dydžio).